• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BNK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BNK. Jeżeli chcesz otworzyć plik BNK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BNK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Test Drive Unlimited Game Data Format Eden Games

Co to jest plik BNK?

Format pakietu używany przez Test Drive Unlimited (TDU), wyścigi samochodowe. Zawiera indywidualne pliki danych gry, takie jak modele 3D, efekty dźwiękowe i pliki muzyczne.

Zawartość pliku BNK można wyodrębnić przy użyciu narzędzi innych firm, takich jak narzędzia modulacji TDU. Edytowane pliki BNK mogą być użyte do modyfikacji rozgrywki programu Test Drive Unlimited.

Jak otworzyć plik BNK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BNK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BNK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BNK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BNK

Inne problemy z plikiem BNK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BNK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BNK:

  • plik BNK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BNK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BNK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku BNK
BNK do MP3BNK do H264BNK do M2TSBNK do M4VBNK do MP4BNK do OGVBNK do VOB