• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BMS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BMS. Jeżeli chcesz otworzyć plik BMS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BMS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Beatmania Music Simulator Format Konami

Co to jest plik BMS?

Plik piosenki wykorzystywany przez BeatMania, gra wideo rytmiczna z interfejsem kontrolera DJ. Zapisano w formacie tekstowym i przechowuje dane, do których odwołuje się podczas odtwarzania utworu. Zawiera tytuł utworu, wykonawcę, gatunek, BPM (liczba pobrań na minutę), liczba graczy, pozycje notatek, odniesienia do plików efektów dźwiękowych i inne informacje.

Pliki BMS są oryginalne dla BeatMania, konsoli wideo, ale mogą zostać otwarte przez StepMania na komputerze.

Jak otworzyć plik BMS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BMS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BMS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BMS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BMS

Inne problemy z plikiem BMS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BMS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BMS:

  • plik BMS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BMS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BMS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik