• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BME

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BME. Jeżeli chcesz otworzyć plik BME, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BME

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Konami Beatmania Music Simulator Format Konami

Co to jest plik BME?

Plik piosenki wykorzystywany przez BeatMania, rytmiczna gra wideo, która wykorzystuje interfejs DJ jako kontroler. Podobny do pliku .BMS, ale przeznaczony dla kontrolerów BeatMania z 7 kluczami zamiast 5 kluczy.

Pliki BME są zapisywane w formacie tekstowym i są odwoływane podczas odtwarzania utworu. Zawierają tytuł utworu, nazwę artysty, gatunek, BPM, liczbę graczy, pozycje notatek, odniesienia do plików efektów dźwiękowych i inne informacje.

Podobnie jak pliki BMS, pliki BME są oryginalne w grze BeatMania, opartej na konsoli gier wideo. Można je jednak otworzyć na komputerze z programem StepMania.

Jak otworzyć plik BME?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BME jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BME z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BME którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BME

Inne problemy z plikiem BME

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BME nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BME:

  • plik BME którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BME z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BME nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik