• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BLEND1

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BLEND1. Jeżeli chcesz otworzyć plik BLEND1, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BLEND1

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Blender Backup Format Blender

Co to jest plik BLEND1?

Plik BLEND1 to plik kopii zapasowej generowany automatycznie przez program Blender, darmowy program modelowania 3D. Przechowuje kopię wcześniej zapisanej wersji aktualnie otwartego pliku .BLEND i służy do odzyskiwania wcześniejszej wersji pliku BLEND. Pliki BLEND1 można zmieniać przy użyciu rozszerzenia ".Blend" i normalnie otwieranego.

Do plików BLEND1 mogą dołączyć inne pliki ".Blend2", "Blend3" itd. Pliki te są generowane na podstawie liczby dozwolonych kopii zapasowych, które użytkownik określa w preferencjach aplikacji. Zauważ, że ".Blend2" to starsza wersja pliku Blendera niż plik ".Blend1".

Jak otworzyć plik BLEND1?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BLEND1 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BLEND1 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BLEND1 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BLEND1

Inne problemy z plikiem BLEND1

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BLEND1 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BLEND1:

  • plik BLEND1 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BLEND1 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BLEND1 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik