• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BKS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BKS. Jeżeli chcesz otworzyć plik BKS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BKS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Works Spreadsheet Document Backup Format Microsoft

Co to jest plik BKS?

Plik używany przez NTBackup, program Windows służący do tworzenia kopii zapasowych. Przechowuje listę katalogów kopii zapasowych i nazw plików w formacie zwykłego tekstu. Mogą zawierać wady lub katalogi plików lub wykluczenia. Może również określić, aby utworzyć kopię zapasową stanu systemu.

Pliki BKS służą do automatycznego tworzenia kopii zapasowych plików systemu Windows. Mogą przechowywać pliki, informacje o rejestrach i inne informacje o stanach systemu. Po wykonaniu NTBackup tworzy pliki archiwalne .BKF.

Jak otworzyć plik BKS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BKS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BKS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BKS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BKS

Inne problemy z plikiem BKS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BKS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BKS:

  • plik BKS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BKS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BKS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik