• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BKMK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BKMK. Jeżeli chcesz otworzyć plik BKMK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BKMK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Yummy FTP Bookmark Format Yummy Software

Co to jest plik BKMK?

Plik zakładki utworzony przez Yummy FTP, klienta FTP dla systemu Mac OS X. Zapisuje lokalizację internetową FTP, taką jak katalog serwera WWW do przesyłania plików. Służy do zapisywania skrótów, które można uzyskać za pośrednictwem interfejsu programu.

Pyszne zakładki FTP można przeglądać i edytować za pomocą menu Zakładki. Są one zapisywane domyślnie w następującym katalogu:

~ / Biblioteka / Wsparcie dla aplikacji / Pyszne FTP / Zakładki

Jak otworzyć plik BKMK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BKMK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BKMK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BKMK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BKMK

Inne problemy z plikiem BKMK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BKMK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BKMK:

  • plik BKMK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BKMK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BKMK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik