• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BH. Jeżeli chcesz otworzyć plik BH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ZipTV BlakHole Archive File Format ZipTV

Co to jest plik BH?

Plik lub grupa plików skompresowanych kompresją BlakHole'a, algorytm ZipTV. Używa zastrzeżonej kompresji, ale jest obsługiwany przez wiele programów dekompresji plików systemu Windows.

Jak otworzyć plik BH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BH

Inne problemy z plikiem BH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BH:

  • plik BH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik