• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BFM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BFM. Jeżeli chcesz otworzyć plik BFM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BFM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Terminal Reality Model Format Terminal Reality

Co to jest plik BFM?

Plik modelu gry 3D wykorzystywany przez gry stworzone przez Terminal Reality, twórców takich tytułów jak Bloodrayne i The Walking Dead: Instynkt przetrwania. Zapisuje informacje o modelach obiektów 3D w grze. Może być wyodrębniony z pliku .POD, który jest formatem danych o grach w grze Terminal Reality.

Zarówno pliki POD, jak i BFM są wykorzystywane przez Silnik Infinity, silnik gier, który wykorzystuje terminal Reality do gier 3D.

Jak otworzyć plik BFM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BFM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BFM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BFM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BFM

Inne problemy z plikiem BFM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BFM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BFM:

  • plik BFM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BFM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BFM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik