• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BFC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BFC. Jeżeli chcesz otworzyć plik BFC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BFC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows 95 Briefcase Document Format N/A

Co to jest plik BFC?

Folder zawierający pliki, które można synchronizować między wieloma komputerami (często komputer stacjonarny i laptop) przy użyciu pakietu MS Briefcase.

Jak otworzyć plik BFC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BFC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BFC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BFC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BFC

Inne problemy z plikiem BFC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BFC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BFC:

  • plik BFC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BFC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BFC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik