• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BFA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BFA. Jeżeli chcesz otworzyć plik BFA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BFA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Blowfish-encrypted Format N/A

Co to jest plik BFA?

Bezpieczny plik szyfrowany przy użyciu metody szyfrowania Blowfish. Używa szyfru symetrycznego bloku i klucza o zmiennej długości, z 32 bitów do 448 bitów, aby zaszyfrować plik.

Ponad 150 produktów używa algorytmu Blowfish. Pełna lista jest dostępna na stronie Schneier.

Aby móc pomyślnie otworzyć plik, konieczne może być podanie hasła.

Jak otworzyć plik BFA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BFA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BFA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BFA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BFA

Inne problemy z plikiem BFA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BFA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BFA:

  • plik BFA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BFA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BFA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik