• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BED

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BED. Jeżeli chcesz otworzyć plik BED, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BED

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
UCSC BED Annotation Track Format UCSC

Co to jest plik BED?

Plik tekstowy rozdzielony znakami tabulatora, przechowujący dane o adnotacjach genomu w formacie BED UCSC (Uniwersytet Kalifornijski, Santa Cruz). Wykorzystywane w badaniach bioinformatyki ludzi i zwierząt. Mogą być przesyłane i przetwarzane na stronie internetowej przeglądarki przeglądarki genomowej UCSC.

Jak otworzyć plik BED?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BED jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BED z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BED którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BED

Inne problemy z plikiem BED

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BED nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BED:

  • plik BED którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BED z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BED nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik