• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BDP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BDP. Jeżeli chcesz otworzyć plik BDP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BDP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Exchange Diagnostic Message Microsoft

Co to jest plik BDP?

Plik diagnostyczny generowany przez program Microsoft Exchange, gdy nie można dostarczyć wiadomości e-mail. Wskazuje lokalny plik .EML, który zazwyczaj zawiera raport o nieprzypisaniu (NDR).

Pliki BDP są przechowywane w folderze Badmail razem z plikami .BAD i .BDR.

Jak otworzyć plik BDP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BDP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BDP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BDP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BDP

Inne problemy z plikiem BDP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BDP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BDP:

  • plik BDP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BDP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BDP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik