• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BDL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BDL. Jeżeli chcesz otworzyć plik BDL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BDL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CoCreate Designer Bundle Format Parametric Technology

Co to jest plik BDL?

Plik utworzony przez programy CoCreate CAD, takie jak CoCreate Modeling, SolidDesigner i OneSpace Designer. Zapewnia pakiet wszystkich danych w projekcie 2D lub 3D. Służy do zapisywania i wczytywania danych modelu.

Jak otworzyć plik BDL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BDL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BDL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BDL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BDL

Inne problemy z plikiem BDL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BDL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BDL:

  • plik BDL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BDL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BDL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik