• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BDAE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BDAE. Jeżeli chcesz otworzyć plik BDAE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BDAE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Gameloft Game Data Format Gameloft

Co to jest plik BDAE?

Plik danych używany przez gry mobilne Gameloft, takie jak Modern Combat 2: Black Pegasus i Gangstar: West Coast Hustle. Zawiera dane z gry, takie jak broń i efekty wizualne.

Czasami gracze zmieniają treść gry, zamieniając pliki BDAE tak, aby w grze były zmieniane broń lub efekty wizualne.

Jak otworzyć plik BDAE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BDAE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BDAE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BDAE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BDAE

Inne problemy z plikiem BDAE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BDAE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BDAE:

  • plik BDAE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BDAE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BDAE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik