• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BCI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BCI. Jeżeli chcesz otworzyć plik BCI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BCI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Belarc Advisor Computer Profile Report Belarc

Co to jest plik BCI?

Raport generowany przez firmę Belarc Advisor, program audytu komputerowego. Zawiera szczegółowy profil sprzętu systemowego, zainstalowanego oprogramowania, informacji o oprogramowaniu antywirusowym, brakujących poprawek do firmy Microsoft oraz standardów CIS (Centrum zabezpieczeń internetowych).

Raporty generowane przez Belarc Advisor mogą być wyświetlane w przeglądarce internetowej.

Jak otworzyć plik BCI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BCI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BCI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BCI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BCI

Inne problemy z plikiem BCI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BCI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BCI:

  • plik BCI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BCI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BCI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik