• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BC. Jeżeli chcesz otworzyć plik BC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Bittorrent Unfinished Download Format BitComet

Co to jest plik BC?

Niekompletny plik pobrany przez program BitComet, program P2P udostępniania plików BitTorrent. Może trwać pobieranie lub pobieranie, które zostało zatrzymane przez użytkownika.

Jeśli połączenie między klientem a serwerem zostanie przerwane, pobieranie plików BitComet może być wznowione, dopóki ten sam plik jest dostępny na jednym lub kilku serwerach w sieci P2P.

Pliki pobrane przez oryginalny program BitTorrent korzystają z rozszerzenia .TORRENT.

Jak otworzyć plik BC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BC

Inne problemy z plikiem BC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BC:

  • plik BC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik