• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BBZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BBZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik BBZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BBZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BeBuzz Backup Format Bellshare

Co to jest plik BBZ?

Plik kopii zapasowej utworzony przez BerryBuzz, program do przypisywania kolorów LED dla urządzeń przenośnych BlackBerry. Zapisuje kopię zapasową danych konfiguracyjnych LED i jest zapisywana na karcie pamięci multimedialnej BlackBerry. Może być przenoszony do komputera i oglądany z edytorem tekstowym.

Jak otworzyć plik BBZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BBZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BBZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BBZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BBZ

Inne problemy z plikiem BBZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BBZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BBZ:

  • plik BBZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BBZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BBZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik