• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BBS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BBS. Jeżeli chcesz otworzyć plik BBS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BBS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Bulletin Board System Text Format N/A

Co to jest plik BBS?

Tekst przechowywany i wyświetlany przez system tablicy ogłoszeń online (BBS). Zwykle standardowy plik tekstowy dostępny dla użytkowników łączących się z forum za pomocą oprogramowania BBS.

Jak otworzyć plik BBS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BBS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BBS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BBS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BBS

Inne problemy z plikiem BBS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BBS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BBS:

  • plik BBS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BBS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BBS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik