• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BBLM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BBLM. Jeżeli chcesz otworzyć plik BBLM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BBLM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mario Kart Mod Effect Format Bare Bones Software

Co to jest plik BBLM?

Plik wtyczek używany przez BBEdit, narzędzie do tworzenia kodu źródłowego dla systemu Mac OS X. Zawiera moduł języka, który udostępnia podświetlenie składni dla określonego języka programowania. Może być modułem innej firmy lub modułem dołączonym do oprogramowania.

BBEdit zawiera kilka modułów językowych w pakiecie aplikacji w katalogu / Contents / Modules /. Pozostałe moduły językowe można tworzyć przy użyciu BBEdit SDK.

Pliki modułów językowych są również używane przez edytor tekstowy TextWrangler Bare Bones Software.

Jak otworzyć plik BBLM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BBLM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BBLM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BBLM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BBLM

Inne problemy z plikiem BBLM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BBLM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BBLM:

  • plik BBLM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BBLM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BBLM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik