• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BBC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BBC. Jeżeli chcesz otworzyć plik BBC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BBC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BBC BASIC For Windows N/A

Co to jest plik BBC?

Program BASIC stworzony przy użyciu programu BBC BASIC, programu do projektowania bazującego na języku BASIC. Może być używany do tworzenia autonomicznych plików wykonywalnych (.EXE).

Jak otworzyć plik BBC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BBC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BBC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BBC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BBC

Inne problemy z plikiem BBC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BBC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BBC:

  • plik BBC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BBC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BBC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik