• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AZZX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AZZX. Jeżeli chcesz otworzyć plik AZZX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AZZX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Uncompressed AZZ Cardfile Data Format Antanas Zdramys

Co to jest plik AZZX?

Plik utworzony przez AZZ Cardfile, program służący do organizowania informacji osobistych. Zapisuje osobistą bazę danych w formacie nieskompresowanym, co stanowi alternatywę dla skompresowanego formatu .AZZ.

Pliki AZZX są zapisywane w formacie zwykłego tekstu i formatowania XML. Obiekty takie jak obrazy są zakodowane w blokach znaków tekstowych w formacie XML.

Jak otworzyć plik AZZX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AZZX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AZZX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AZZX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AZZX

Inne problemy z plikiem AZZX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AZZX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AZZX:

  • plik AZZX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AZZX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AZZX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik