• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AZS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AZS. Jeżeli chcesz otworzyć plik AZS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AZS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Secure Format AirZip

Co to jest plik AZS?

Plik zabezpieczony przez FileSECURE i czytany przez aplikację FileSECURE Reader. Zawiera plik przekonwertowany do formatu AZS w celu zabezpieczenia.

Niektóre przykłady rozszerzeń, które mogą być zabezpieczone przez FileSECURE to: .DOC, .DOCX, .PDF, .PPT, .3D, .BMP, .JPG i .MP3.

Po otrzymaniu pliku AZS masz określone uprawnienia do tego pliku, może to być wyświetlanie, kopiowanie lub drukowanie. Po otwarciu pliku AZS program FileSECURE Reader wyłĘ ... cza dowolne funkcje i narzę dzia do drukowania w systemie Windows.

Aby zobaczyć uprawnienia dostępu do pliku AZS, kliknij przycisk Plik i rarr. Właściwości w menu Czytnik. Możesz także wybrać opcję "Właściwości" na pasku zadań. Okno uprawnień zawiera informacje o uprawnieniach i innych treściach pliku.

Jeśli masz uprawnienia do kopiowania i oryginalny program, który utworzył plik, plik zostanie otwarty w oryginalnym programie.

Pliki AZS są takie same jak pliki .AZF.

Jak otworzyć plik AZS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AZS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AZS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AZS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AZS

Inne problemy z plikiem AZS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AZS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AZS:

  • plik AZS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AZS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AZS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik