• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AXX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AXX. Jeżeli chcesz otworzyć plik AXX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AXX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AxCryot Encrypted Format Axantum Software

Co to jest plik AXX?

Plik utworzony przez AxCrypt, darmową osobistą ochronę prywatności i bezpieczeństwa dla systemu Windows. Zawiera plik chroniony hasłem zaszyfrowany szyfrowaniem AES. Zawiera również kompresję plików. Wymaga hasła i ewentualnie pliku klucza do otwarcia.

Za pomocą plików AXX można przesyłać pliki bezpiecznie przez e-mail lub bezpiecznie archiwizować pliki, dzięki czemu mogą być otwierane tylko przy użyciu odpowiedniego hasła.

Jak otworzyć plik AXX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AXX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AXX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AXX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AXX

Inne problemy z plikiem AXX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AXX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AXX:

  • plik AXX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AXX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AXX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik