• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AXT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AXT. Jeżeli chcesz otworzyć plik AXT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AXT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Photoshop Replace Color Range Format Adobe Systems

Co to jest plik AXT?

Plik ekstrakcji koloru utworzony przez program Photoshop, aplikację do edycji obrazu opracowaną przez firmę Adobe Systems. Zawiera informacje dotyczące zastąpienia jednego koloru innym kolorem. Można określić wadliwość zamiennika, a także odcień, nasycenie i lekkość zastępczego koloru.

Pliki AXT są używane do zapisywania i ładowania informacji o ustawieniach wymiany kolorów. Okno Wymień kolor można otworzyć w programie Photoshop, wybierając opcję Image & rarr. Korekty & rarr. Zamień kolor ....

Jak otworzyć plik AXT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AXT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AXT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AXT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AXT

Inne problemy z plikiem AXT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AXT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AXT:

  • plik AXT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AXT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AXT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik