• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AXP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AXP. Jeżeli chcesz otworzyć plik AXP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AXP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CDBurnerXP Audio Compilation Format Canneverbe

Co to jest plik AXP?

Plik kompilacji audio utworzony przez CDBurnerXP, program służący do nagrywania dysków. Zawiera listę plików dźwiękowych, w tym ścieżkę do pliku, tytuł, wykonawcę, czas trwania i numer utworu. Zapisuje także datę kompilacji i całkowity czas odtwarzania dźwięku.

Pliki AXP są przechowywane w formacie XML.

CDBurnerXP przechowuje kompilacje dysków danych z rozszerzeniem .DXP.

Jak otworzyć plik AXP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AXP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AXP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AXP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AXP

Inne problemy z plikiem AXP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AXP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AXP:

  • plik AXP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AXP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AXP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik