• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AWS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AWS. Jeżeli chcesz otworzyć plik AWS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AWS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Ability Spreadsheet Spredsheet Format Ability Plus Software

Co to jest plik AWS?

Plik arkusza kalkulacyjnego utworzony przez Arkusz Ability, program dołączony do Biura Zdolności. Kompatybilny z plikami Microsoft Excel (.XLS i .XLSX) i zapisuje dane zorganizowane jako siatka wierszy i kolumn. Obsługuje wiele kart z kartami w tej samej skoroszycie.

Pliki AWS można zapisywać w formatach arkusza kalkulacyjnego XLS i XLSX w formacie Microsoft Excel.

Jak otworzyć plik AWS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AWS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AWS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AWS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AWS

Inne problemy z plikiem AWS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AWS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AWS:

  • plik AWS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AWS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AWS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku AWS
AWS do XLS