• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AWLIVE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AWLIVE. Jeżeli chcesz otworzyć plik AWLIVE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AWLIVE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Active WebCam Live Capture Format PY Software

Co to jest plik AWLIVE?

Plik używany przez program wideo Kamera aktywna. Utworzone jako plik tymczasowy lub nagrane dla lokalnego lub zdalnego monitorowania kamery internetowej. Zawiera nagrania zarejestrowane przez kamery przez oprogramowanie Active Webcam. AWLIVE jest podobny do tych innych plików wideo .WMV, .AVI i .MPEG.

Kamera Active Webcam jest wykorzystywana do nadzoru i systemów zabezpieczeń. Możliwość nagrywania i nadawania jednocześnie z wielu różnych urządzeń wideo, takich jak kamery internetowe, kamery i kamery sieciowe IP. Powoduje transmisję obrazu i dźwięku na żywo przez przesyłanie strumieniowe za pośrednictwem serwera WWW, oprogramowania HTTP lub przez FTP. Filmy nagrane za pomocą tego oprogramowania można oglądać z dowolnego miejsca za pomocą przeglądarki internetowej.

Jak otworzyć plik AWLIVE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AWLIVE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AWLIVE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AWLIVE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AWLIVE

Inne problemy z plikiem AWLIVE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AWLIVE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AWLIVE:

  • plik AWLIVE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AWLIVE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AWLIVE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik