• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AWCAV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AWCAV. Jeżeli chcesz otworzyć plik AWCAV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AWCAV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ActiveWorlds Browser User Avatar Format ActiveWorlds

Co to jest plik AWCAV?

Wirtualny plik awatara stworzony przez ActiveWorlds Browser, aplikację do rozmawiania online w 3D. Zapisuje właściwości określające płeć i wygląd znaku 3D. Może dostosować twarz, włosy, skórę, ubrania i inne cechy awatara.

Aby utworzyć niestandardowy avatar, wybierz Avatar i rarr. Niestandardowa Awatar z menu aplikacji, a następnie z okna górnego okna aplikacji wybierz przycisk "Pokaż okno CAV". Następnie wybierz opcje awatara, a następnie kliknij przycisk Zapisz predefiniowane. Aby załadować własny awatar, wybierz przycisk Wczytaj preset.

Jak otworzyć plik AWCAV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AWCAV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AWCAV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AWCAV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AWCAV

Inne problemy z plikiem AWCAV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AWCAV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AWCAV:

  • plik AWCAV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AWCAV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AWCAV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik