• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AWC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AWC. Jeżeli chcesz otworzyć plik AWC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AWC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Emulex AWC Firmware Update Format Emulex

Co to jest plik AWC?

Plik aktualizacji oprogramowania układowego dla urządzenia sieciowego Emulex, takiego jak router lub przełącznik. Aktualizuje kernel, komponenty i kod POST.

Jeśli podczas aktualizacji kodu POST zostanie przerwany proces aktualizacji, urządzenie może wymagać naprawy przez producenta. Dlatego zaleca się stosowanie plików aktualizacji .DWC.

Jak otworzyć plik AWC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AWC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AWC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AWC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AWC

Inne problemy z plikiem AWC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AWC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AWC:

  • plik AWC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AWC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AWC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik