• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AWB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AWB. Jeżeli chcesz otworzyć plik AWB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AWB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adaptive Multi-rate Wideband ACELP Codec Audio Format N/A

Co to jest plik AWB?

Format dźwięku znany jako "Adaptive Multi Rate - WideBand" (AMR-WB), który wykorzystuje opatentowany standard kodowania mowy. Podobnie do pliku .AMR, ale obsługuje szersze pasmo częstotliwości od 50 Hz do 7 KHz. Obsługuje dziewięć różnych szybkości transmisji danych, od 6,6 kb / s do 23,85 kb / s.

Format AWB jest obsługiwany przez różne telefony komórkowe i służy do tworzenia Nokia True Tones.

Jak otworzyć plik AWB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AWB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AWB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AWB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AWB

Inne problemy z plikiem AWB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AWB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AWB:

  • plik AWB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AWB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AWB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik