• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AW. Jeżeli chcesz otworzyć plik AW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Answer Wizard Format Microsoft

Co to jest plik AW?

Plik utworzony przez Answer Wizard Builder, program służący do tworzenia dodatków na temat pomocy dla programów pakietu Microsoft Office. Zawiera indeks, słowa kluczowe i pokrewne tematy pomocy. Służy do przeglądania i znajdowania tematu pomocy związanego z wyszukiwanym hasłem lub pytaniem.

Jak otworzyć plik AW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AW

Inne problemy z plikiem AW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AW:

  • plik AW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik