• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AVV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AVV. Jeżeli chcesz otworzyć plik AVV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AVV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Avid Media Composer Volume Bin Format Avid Technology

Co to jest plik AVV?

Biblioteka lub "bin" plików multimedialnych stworzonych przez Avid Media Composer, profesjonalną aplikację do edycji wideo. Łączy pliki multimedialne w jednym miejscu, dzięki czemu można je łatwiej zorganizować i zarządzać. Umożliwia jednoczesne zapisywanie wielu plików danych wejściowych (eG, angielski i hiszpański).

Pliki AVV korzystają z standardu AS-02, który jest formatem pamięci masowej, umożliwiającym wielowątkową opanowanie filmów wideo. Standard AS-02 został opracowany przez Advanced Media Workflow Association (AMWA).

Jak otworzyć plik AVV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AVV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AVV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AVV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AVV

Inne problemy z plikiem AVV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AVV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AVV:

  • plik AVV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AVV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AVV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik