• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AUTOMATICDESTINATIONS-MS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AUTOMATICDESTINATIONS-MS. Jeżeli chcesz otworzyć plik AUTOMATICDESTINATIONS-MS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AUTOMATICDESTINATIONS-MS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows 7 Jump List Format Microsoft

Co to jest plik AUTOMATICDESTINATIONS-MS?

Plik AUTOMATICDESTINATIONS-MS to plik listy skoków używany przez system Windows 7, system operacyjny Microsoft Windows (OS). Zawiera informacje na temat używanej aplikacji, która jest przypięta do paska zadań użytkownika, znaczników czasu i ścieżek do elementów (dokumentów, stron internetowych, obrazów itp.), Które są dostępne w ostatnim czasie przez program przypisany do paska zadań użytkownika.

Funkcja Jump List została wprowadzona w systemie Windows 7 i umożliwia szybkie przeglądanie elementów ostatnio edytowanych przez program, który jest przypięty do paska zadań po prostu klikając prawym przyciskiem myszy ikonę. Kiedy klikniesz prawym przyciskiem myszy ikonę przypiętego programu na pasku zadań, lista Jump List zostanie wyświetlona nad programem. Jeśli na przykład pasek zadań Windows Media Player jest przypięty do paska zadań, a ostatnio wyświetlono kilka obrazów JPG, będą one wyświetlane podczas przeglądania listy skoków programu. To samo dotyczy przeglądarek internetowych, takich jak Internet Explorer lub Google Chrome, ale zamiast zdjęć, najprawdopodobniej będą wyświetlane ostatnio wyświetlane strony internetowe.

Plik AUTOMATICDESTINATIONS-MS jest tworzony podczas korzystania z programu przypisanego do paska zadań. Ścieżka do tego konkretnego pliku i timestampu jest przechowywana w pliku AUTOMATICDESTINATIONS-MS, do którego odwołuje system operacyjny Windows 7, gdy użytkownik kliknie prawym przyciskiem myszy przypięty program.

Najprawdopodobniej nigdy nie zobaczysz pliku AUTOMATICDESTINATIONS-MS, ponieważ został on odwołany przez system operacyjny, ale jeśli chcesz nawigować do pliku, który znajduje się w następującym katalogu:

Użytkownicy \% USERNAME% AppDataRoamingMicrosoftWindowsRecentAutomaticDestinations

Jak otworzyć plik AUTOMATICDESTINATIONS-MS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AUTOMATICDESTINATIONS-MS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AUTOMATICDESTINATIONS-MS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AUTOMATICDESTINATIONS-MS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AUTOMATICDESTINATIONS-MS

Inne problemy z plikiem AUTOMATICDESTINATIONS-MS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AUTOMATICDESTINATIONS-MS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AUTOMATICDESTINATIONS-MS:

  • plik AUTOMATICDESTINATIONS-MS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AUTOMATICDESTINATIONS-MS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AUTOMATICDESTINATIONS-MS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik