• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AU

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AU. Jeżeli chcesz otworzyć plik AU, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AU

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Unix Audio Sound File Format N/A

Co to jest plik AU?

Plik dźwiękowy wprowadzony przez firmę Sun Microsystems. Używany głównie na komputerach Sun lub na innych komputerach z systemem Unix i został przyjęty przez kilka programów audio, w tym programów Adobe Audition i QuickTime. Przechowuje dane w trzech częściach: nagłówku (24 bajty), bloku adnotacji o zmiennej długości i rzeczywistych danych audio.

Jak otworzyć plik AU?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AU jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AU z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AU którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AU

Inne problemy z plikiem AU

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AU nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AU:

  • plik AU którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AU z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AU nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik