• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ATZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ATZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik ATZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ATZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Aston Compiled Theme Gladiators Software

Co to jest plik ATZ?

Motyw lub skóra stworzona przez firmę Aston, zamiennik Desktop i Shell dla systemu Windows 98/2000 / XP / Vista. Może być zastosowany do interfejsu Windows w celu zmiany wyglądu i dodawania nowych funkcji. Powinny być przechowywane w katalogu AstonThemes.

Pliki ATZ zostały wprowadzone z wersją Aston 1.9.2. Są skompresowane jako archiwum .ZIP, które można rozpakować przy użyciu standardowego narzędzia do dekompresji ZIP.

Wersja Aston 2 używa nowego rozszerzenia .A2THEME dla motywów.

Jak otworzyć plik ATZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ATZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ATZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ATZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ATZ

Inne problemy z plikiem ATZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ATZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ATZ:

  • plik ATZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ATZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ATZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik