• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ATX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ATX. Jeżeli chcesz otworzyć plik ATX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ATX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Animation Master Plugin Format ESRI

Co to jest plik ATX?

Plik GIS utworzony przez oprogramowanie mapowania ArcGIS i analizy przestrzennej. Zapisuje indeks właściwości dla pliku shapefile (.SHP) lub odpowiedniego pliku .DBF.

ArcGIS 8 i późniejsze wersje mają inny format indeksu niż ArcView 3.X.

Jak otworzyć plik ATX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ATX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ATX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ATX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ATX

Inne problemy z plikiem ATX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ATX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ATX:

  • plik ATX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ATX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ATX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik