• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ATTR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ATTR. Jeżeli chcesz otworzyć plik ATTR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ATTR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple IPhoto Image Attributes Apple

Co to jest plik ATTR?

Plik utworzony przez program Apple iPhoto, edytor grafiki i program organizatora. Zawiera dane obrazu. Utworzone w celu dołączenia obrazu, którego atrybuty zostały zmodyfikowane.

Pliki znajdują się w podkatalogach programu iPhoto.

Używany przez iPhoto 2 i wcześniejsze raty, nie używany przez iPhoto 4 i nowsze wersje. IPhoto zostało przerwane i zastąpione zdjęciami w 2015 roku.

Jak otworzyć plik ATTR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ATTR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ATTR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ATTR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ATTR

Inne problemy z plikiem ATTR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ATTR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ATTR:

  • plik ATTR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ATTR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ATTR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik