• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ATS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ATS. Jeżeli chcesz otworzyć plik ATS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ATS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Advanced ETL Processor Transformation Script Format DB Software Laboratory

Co to jest plik ATS?

Skrypt utworzony przez zaawansowany procesor ETL, narzędzie integracji danych i konwersji. Zapisuje zasady dla czytelników, transformatorów i pisarzy. Przekształca dane między formatami źródłowymi i docelowymi podczas uruchamiania. Może być edytowany wizualnie jako schemat przepływu danych w oprogramowaniu.

Zaawansowany procesor ETL obsługuje wiele różnych formatów plików wejściowych, w tym plików tekstowych, XML, MS Excel i MS Access. Obsługuje również połączenia bezpośrednie za pośrednictwem ODBC, a także połączenia z MySQL, MS SQL Server, Oracle, SQLite i innymi typami baz danych.

Jak otworzyć plik ATS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ATS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ATS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ATS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ATS

Inne problemy z plikiem ATS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ATS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ATS:

  • plik ATS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ATS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ATS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik