• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ATRAC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ATRAC. Jeżeli chcesz otworzyć plik ATRAC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ATRAC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sony ATRAC Audio Format Sony

Co to jest plik ATRAC?

Format audio używany przez urządzenia elektroniczne Sony, takie jak odtwarzacze cyfrowe PlayStation Portable (PSP) i Sony. ATRAC oznacza "Adaptive Transform Acoustic Coding" i odnosi się do wielu algorytmów kompresji opracowanych przez firmę Sony.

Pliki ATRAC zwykle mają rozszerzenie pliku .AA3 lub .OMA.

Jak otworzyć plik ATRAC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ATRAC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ATRAC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ATRAC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ATRAC

Inne problemy z plikiem ATRAC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ATRAC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ATRAC:

  • plik ATRAC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ATRAC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ATRAC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik