• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ATN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ATN. Jeżeli chcesz otworzyć plik ATN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ATN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Photoshop Actions Settings Format Adobe Systems

Co to jest plik ATN?

Zawiera jedną lub kilka działań zapisanych w programie Photoshop. Służy do automatyzacji wspólnych kroków edycji i przetwarzania obrazów wsadowych. Można zapisać i załadować za pomocą menu podręcznego w palecie Pliki programu Photoshop.

Jak otworzyć plik ATN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ATN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ATN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ATN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ATN

Inne problemy z plikiem ATN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ATN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ATN:

  • plik ATN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ATN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ATN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik