• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ATI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ATI. Jeżeli chcesz otworzyć plik ATI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ATI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Office Accounting Updated Company Format Microsoft

Co to jest plik ATI?

Skompresowana kopia zapasowa bazy danych księgowych zapisywana przez program Microsoft Office Accounting, program służący do integracji z systemami bankowości online. Przechowuje kopię zapasową pliku .ATE, który został wysłany przez firmę do księgowego. Służy do importowania zaktualizowanych danych z powrotem do bazy danych księgowości firmy.

Program Microsoft Office Accounting został zaprzestany w 2009 roku.

Jak otworzyć plik ATI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ATI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ATI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ATI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ATI

Inne problemy z plikiem ATI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ATI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ATI:

  • plik ATI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ATI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ATI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik