• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ATE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ATE. Jeżeli chcesz otworzyć plik ATE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ATE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Office Accounting Compressed Backup Format Microsoft

Co to jest plik ATE?

Skompresowana kopia bazy danych księgowych utworzona przez program Microsoft Office Accounting, aplikacja, która integruje się z systemami bankowości online. Przechowuje kopię zapasową pliku rozliczeniowego .SBD.

Pliki ATE służą do wysyłania wyeksportowanych danych księgowych firmy do księgowego, który modyfikuje informacje o koncie i wysyła zaktualizowany plik .ATI.

Microsoft zaniechał rozwoju Biura Rachunkowego w 2009 roku.

Jak otworzyć plik ATE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ATE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ATE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ATE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ATE

Inne problemy z plikiem ATE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ATE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ATE:

  • plik ATE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ATE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ATE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik