• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AT5

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AT5. Jeżeli chcesz otworzyć plik AT5, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AT5

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Lowrance Chart Format Lowrance

Co to jest plik AT5?

Plik mapy używany przez urządzenia nawigacyjne Lowrance, które są wykorzystywane do działań morskich, na zewnątrz, motoryzacyjnym i lotniczym. Zawiera mapę, którą można załadować do urządzenia za pomocą oprogramowania Lowrance. Służy do przechowywania prefabrykowanych i niestandardowych map.

Jak otworzyć plik AT5?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AT5 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AT5 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AT5 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AT5

Inne problemy z plikiem AT5

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AT5 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AT5:

  • plik AT5 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AT5 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AT5 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik