• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AT3

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AT3. Jeżeli chcesz otworzyć plik AT3, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AT3

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Airport Tycoon 3 Saved Game Sony

Co to jest plik AT3?

Plik audio utworzony za pomocą algorytmu kompresji Adaptive Transform Acoustic Coding 3 firmy Sony (ATRAC3). Zaprojektowany do przechowywania i odtwarzania na przenośnych urządzeniach multimedialnych, w tym na odtwarzacze CD i MP3 firmy Sony, telefony komórkowe Sony Ericsson PlayStation Portable (PSP) i Sony Ericsson.

Pliki AT3 mogą być również postrzegane jako pliki .AA3 lub pliki .OMG, które zawierają ochronę DRM (Digital Rights Management).

Jak otworzyć plik AT3?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AT3 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AT3 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AT3 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AT3

Inne problemy z plikiem AT3

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AT3 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AT3:

  • plik AT3 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AT3 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AT3 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku AT3
AT3 do FLAC