• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ASVF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ASVF. Jeżeli chcesz otworzyć plik ASVF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ASVF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Asphyre Sphinx Archive Afterwarp Development

Co to jest plik ASVF?

Skompresowany plik utworzony do przechowywania danych używanych przez Asphyre Sphinx, ramy tworzenia gier wideo 2D / 3D. Zawiera czcionki, obrazy i inne nośniki przeznaczone do tworzenia gier. Pliki wspólne znalezione w plikach ASVF obejmują pliki .JPEG i .XML.

Aby uruchomić Asphre Sphinx na platformie Windows, program wymaga Delphi, w tym FireMonkey i FreePascal / Lazarus.

Pliki te były znane jako pliki .ASDB, ale zostały zmienione na ASVF. AsphyreManager powinien automatycznie konwertować pliki ASDB do wersji ASVF.

media.Asvf - plik multimedialny

fonts.Avsf - plik czcionek

images.Avsf - plik obrazu

Jak otworzyć plik ASVF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ASVF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ASVF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ASVF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ASVF

Inne problemy z plikiem ASVF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ASVF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ASVF:

  • plik ASVF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ASVF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ASVF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik