• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ASND

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ASND. Jeżeli chcesz otworzyć plik ASND, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ASND

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Soundbooth Sound Document Format Adobe Systems

Co to jest plik ASND?

Plik utworzony przez Adobe SoundBooth, program służący do edycji dźwięku. Zawiera oryginalne pliki audio, edycje audio, efekty i inne ustawienia audio. Może przechowywać niewspółmierne modyfikacje klipów audio.

Pliki ASND są powszechnie używane do edytowania plików dźwiękowych i stosowania efektów dźwiękowych przed zaimportowaniem audio do wideo. Pliki ASND umożliwiają zapisywanie wielu grup ustawień edycji w obrębie tego samego dokumentu.

Firma Adobe SoundBooth została zastąpiona przez Adobe Audition w 2011 roku.

Jak otworzyć plik ASND?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ASND jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ASND z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ASND którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ASND

Inne problemy z plikiem ASND

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ASND nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ASND:

  • plik ASND którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ASND z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ASND nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku ASND
ASND do 264