• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ASMX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ASMX. Jeżeli chcesz otworzyć plik ASMX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ASMX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Active Server Plus Web Services Source Format Microsoft

Co to jest plik ASMX?

Definiuje usługi sieciowe o nazwie strony Active Server Page (.ASP). Automatycznie skompilowane przez program ASP.NET podczas wysyłania żądania do usługi. Dostęp do Internetu lub z sieci lokalnej.

Pliki ASMX rozpoczynają się od dyrektywy ASP.NET "WebService", a następnie parametru "Language". Służy do ustawiania języka programowania na Visual Basic, C # lub JScript. Mogą być uruchamiane przy użyciu serwera WWW z systemem Windows z ramą .NET.

Jak otworzyć plik ASMX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ASMX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ASMX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ASMX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ASMX

Inne problemy z plikiem ASMX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ASMX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ASMX:

  • plik ASMX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ASMX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ASMX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik