• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ASI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ASI. Jeżeli chcesz otworzyć plik ASI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ASI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Alpha Five Storage Format Alpha Software

Co to jest plik ASI?

Plik używany przez Alpha Five, program służący do tworzenia aplikacji internetowych. Zapisuje zmienne używane przez aplikację sieciową. Zapisane w ramach ogólnego projektu deweloperskiego Alpha Five.

W roku 2013 Alpha Five stała się Alpha Anywhere.

Jak otworzyć plik ASI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ASI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ASI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ASI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ASI

Inne problemy z plikiem ASI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ASI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ASI:

  • plik ASI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ASI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ASI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik