• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ASHPRJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ASHPRJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik ASHPRJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ASHPRJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Ashampoo Burning Studio Project Format Ashampoo

Co to jest plik ASHPRJ?

Projekt nagrywania płyt utworzony przez program Burning Studio, aplikacja do nagrywania danych, audio i wideo. Zapisuje ustawienia dotyczące projektu nagrywania płyt, w tym plików zawierających odwołania, docelowych nośników dysków i metadanych dysku. Może być ponownie użyty do nagrywania wielu płyt o tych samych właściwościach.

Jak otworzyć plik ASHPRJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ASHPRJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ASHPRJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ASHPRJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ASHPRJ

Inne problemy z plikiem ASHPRJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ASHPRJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ASHPRJ:

  • plik ASHPRJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ASHPRJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ASHPRJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik