• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ASH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ASH. Jeżeli chcesz otworzyć plik ASH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ASH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Audiosurf Audio Metadata Format Audiosurf

Co to jest plik ASH?

Plik danych audio stworzony przez Audiosurf, gra, w której gracze wyścigują się przez poziomy, które są konstruowane w locie przy użyciu plików muzycznych użytkownika. Zapisuje informacje na temat piosenki użytkownika przetwarzanego przez grę. Obejmuje wygenerowaną trasę, długość i inne informacje dotyczące przejażdżki.

Pliki ASH można udostępnić innym graczom, aby wielu ludzi mogło konkurować z tej samej jazdy.

Audiosurf tworzy nazwy plików ASH, dodając ".Ash" do oryginalnej nazwy utworu. Na przykład plik .MP3 o nazwie song.Mp3 miałby plik ASH o nazwie song.Mp3.Ash.

Jak otworzyć plik ASH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ASH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ASH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ASH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ASH

Inne problemy z plikiem ASH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ASH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ASH:

  • plik ASH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ASH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ASH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik